browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Washington D.C.

Posted by on 06/06/2013

Vydatná večeře z ugrilivaných klobás, pod vlastnoručně zapáleným grilem, z nasbíraného dříví v okolí, uzavřela dnešní den plný nových zážitků. Ráno jsme vyrazili do hlavního města Spojených států, způsobem, jaký nám doporučil ranger parku, ve kterém jsme ubytováni. A to přijet na pár mil vzdálenou stanici metra, zaparkovat auto v garážích, a vydat se do města metrem ( v centru je údajně obtížné parkovat )….

Metro bylo v porovnání s New Yorkem modernější, rychlejší a hlavně mnohem čistější. Po příjezdu následovala procházka kolem Bílého domu, kde jsme potkali brazilského turistu, který nám začal vyjmenovávat české fotbalisty, díky nimž v životě o naší zemi vůbec slyšel. Do sídla Pentagonu jsme se bohužel nedostali, neboť je žádána pozvánka, kterou je třeba získat několik dní předem přes internetovou registraci. Večer jsme ještě stihli navštívit naprosto neuvěřitelné muzeum letectví a vesmírného výzkumu. Zítra nás čeká dlouhá cesta směr Great smokey mountains.

Washington D.C.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Comments are closed.