browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Skrz nevadskou poušť

Posted by on 23/07/2013

Pondělí 22.7.
Nepřáli jsme si nic jiného než mít tento přejezd za sebou. Z našeho kempu Logger to do Salt Lake city bylo přes 600 mil.
U města Reno jsme natankovali plnou, nakoupili jidlo a hlavně nový pakl vody. Přes poušť vede krásná dálnice, takže se jelo výborně.
Zhruba v polovině cesty, ve městečku Elko, jsme zankovali podruhé. Krajina byla po celou dobu pochopitelně velmi suchá. Po stranách se tvořily vysoké kopce z písku, porostlé drobnými keříky. Změna přišla až asi 100 mil před Salt Lake city, kdy se před námi otevřela nekonečně plochá písečná rovina. Jen v dálce se objevovaly menší hory, které se odrážely od země, jakoby byly obklopeny vodou. Krásný klam způsobený horkem, což bylo asi 40 stupňů maximálně.
Přijeli jsme do města a jeli se po nakoupení grilovacích zásob ubytovat rovnou do kempu Big Rock, který leží ve stejnojmeném státním parku.

Skrz nevadskou poušť
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

HTML tags are not allowed.