browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

S výhledem na oceán

Posted by on 18/07/2013

Neděle 14.7.

V KOA kempu nám aplespoň pomohli ještě s jednou věcí. Dali nám adresu na návštěvnické centrum, které sídlilo přímo na Hollywood boulevardu. Cesta to byla dlouhá, plná ucpaných ulic, ale nakonec jsme dorazili na místo. Nebylo to návštěvnické centrum, jaké jsme si představovali. Žádná velká místnosti s letáky lákající na různé zajímavosti ve státě, ale pouze informační okno určené výhradně pro oblast Hollywood. Když jsem se týpka za přepážkou zeptal na mapu kempů v LA, tvářil se trochu zmateně, ale nakonec něco přinesl. Mezi těmi nejbližšími vyčníval právě Malibu Beach RV campground, kam byly naše kroky nakonec i směřovány. Když už jsme však byly v této slavné ulici, prošli jsme se alespoň po chodníku slávy a navštívili několik obchodů co byly připravené zkasírovat natěšené turisty. Celá ulice tak trochu připomínala atmosférou centrum Las Vegas, krom absence kasin.

Odpoledne jsme zamířili přímo do kempu, který měl opravdu neuvěřitelnou polohu. Postavili jsme stan a pohledem se mohli kochat nekonečným oceánem, pár desítek metrů od nás. Na pláž to bylo 5 minut pěšky. Konečně přišel zasloužený odpočinek po náročném přeletu a touha pokračovat dál v cestě.

S výhledem na oceán
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

HTML tags are not allowed.