browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Přes Golden Gate zpátky na východ

Posted by on 22/07/2013

Přivstali jsme si, abychom opět neuvízli v zácpě. O poznání rychleji jsme se také dostali k mostu. Na autě byla připevněna kamera, která měla za úkol celý náš slavnostní přejezd přes most zaznamenat. Mýtné jsme platit nemuseli, i když se na všech mostech v San Franciscu vybírá. K naší výhodě však jen směrem do města a my jeli ven. Překročením mostu jsme také symbolicky přejeli do druhé poloviny naší cesty – cesty zpět do New Yorku.

Mlha byla všude. I nad naším kempem, cestou k mostu i nad mostem. Odpoledne se to zřejmě trochu zlepší, ale rána jsou skutečně mlžná. Přejeli jsme most a pokračovali dálnicí směrem na Sacramento. Ubytování již tentokrát máme dopředu rezerované, na tři dny minimálně.

Do Rena to bylo as i 250 mil, takže nebylo kam se hnát. Ubytovali jsme se asi 20 mil před naší destinací, ve státním kempu Logger, který je příjemným zpestřením po dlouhé vlně soukromých kempů. Ty sice mají wifi, sprchy, pračky, sušičky, ale chybí jim prostor. Většinou jsme namačkaní u sebe. Tady je spousta místa, vždyť je to také les. Navíc máme pár kroků u stanu obrovskou vodní nádrž. Koupání povoleno. Během revize tohoto článku prokráčela kolem nás srna ve vzdálenosti asi dvou metrů. Prošla kolem stanu a zcela nás ignorovala. Neuvěřitelně drzá divoká zvěř.

Zítra nás čeká drsná krajina. Chceme co nejrychleji překonat Nevadskou poušť a dostat se do Salt Lake City a pak dále do Yellowstonu. To je místo, kde budem trávit více času.

Přes Golden Gate zpátky na východ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

HTML tags are not allowed.