browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Poděkování

Screen Shot 2013-08-14 at 9.33.12 PM
Posted by on 14/08/2013

Naše cesta po USA skončila. Po dvou a půl měsících jsme se vrátili domů a ač se tomu těžko dalo věřit, podařilo se nám navštívit většinu cílů, které jsme si vytyčili.

Po všemožných cestách jsme najeli více než 27 000 kilometrů (z toho téměř 5 000 jenom na Aljašce). Spálili stovky galonů benzínu (přibližně přesnou částku se pokusím časem spočítat) a viděli obrovský kus civilizace a velké přírody.

Veškeré fotografie, které jsme měli při cestě k dispozici jsme umístili na náš profil na Facebooku. Připravujeme výběr toho nejlepšího a nezveřejněného, co se později objeví na těchto stránkách ve speciální galerii.

Co nám nevyšlo a bylo jedním z hlavních bodů je natočení celovečerního hraného dokumentu z cesty. Původně jsme vycestovali v počtu tří lidí, nicméně po sedmi dnech se s námi z vlastních důvodů rozloučil Jakub a natáčení se tak zhroutilo. Vzhledem k technice, která pro film byla pořízena a vzata s sebou na cestu, jsme však přeci jen točili alespoň takový menší dokument už jen čistě o jednotlivých lokacích. Jeho dokončení teď však čistě závisí na množství volného času.

Připravujeme série článků a rad o tom, jak si půjčit auto a nenechat se při to úplně ošidit, jak je to s pojištěním auta, jaké jsou v USA náklady na cestování, recenze kempů, které jsme navštívili a spoustu menších tipů a triků.

Děkujeme všem, kteří nám fandili a sledovali nás při cestě a těšte se co bude příště!

Petr a Aneta

Poděkování
3 votes, 3.67 avg. rating (76% score)

Comments are closed.