browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Po svých

Posted by on 09/08/2013

Pátek, 9.8.

Počasí se moc nezlepšilo. Stále je tu zataženo, alespoň neleje jako z konve. Dopoledne jsme jeli vrátit Dodge Avengera. Ač to byl kus plechu, loučení to bylo těžké, přeci jen nás zavezl na spoustu vysokých kopců, které bychom jinak šli pěšky a mohli jsme s ním vytroubit spoustu amerických řidičů, jezdících jako prasata…

Vše proběhlo bez komplikací, na pokladně dokonce přiznali, že mě zkasírovali za pronájem více, než bylo původně domluveno a tak slíbili vrátit peníze co nejdříve. Proplatili nám též účet ze servisu v Salt Lake City, dokonce i výměnu vzduchového filtru, která zpočátku vypadala, že proplacena nebude. Z půjčovny bohužel nevede žádná zastávka metra, kde bychom si mohli zakoupit Metrocard (předplacená karta na používání New Yorské MHD). Nejbližší zastávka nebyla podle slov paní za přepážkou v půjčovně dostupná pěšky (to ale nevěděla, že před dvěmi měsíci jsme ty 3 kilometry šli). Využili jsme tedy nabídky půjčovny a svezli se jejich autobusem na letiště LaGuardia a tam koupili týdenní Metro kartu. S ní jsme již mohli využít i městské autobusy a svést se zpět k hotelu. Symbolicky jsme pak zašli do nedalekého dineru Nevada, kde jsme před dvěmi měsíci naposled povečeřeli.

 

Po svých
1 vote, 5.00 avg. rating (93% score)

Comments are closed.