browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Národní parky v Utahu

arches
Posted by on 18/06/2013

Noční příjezd do kempu Jellystone byl doprovázen napětím, neboť se nad nedalekými horami začala formulovat mračna s hrozivým nádechem bouřky. Dokonce i paní vedoucí v kempu si nebyla jistá, kde nás ubytovat, aby nám případná vychřice neodnesla stan i s námi. Nejdříve doporučila přivázat si stan mezi tři stromy na trávník před vjezd do parku, což ani nebylo oficiální místo na kempování, po mém oznámení, že se ale ještě chystáme v noci grilovat a na onom místě nebyl gril, rozhodla se poohlédnout po něčem jiném…Nakonec jsme se usídlili vedle menší dřevěné chaty, kde sice také nebylo oficiální místo pro stan, ale bylo nám dovoleno tam strávit noc, vzhledem k tomu, že z jedné strany jsme byli před větrem kryti chatou a byl tam gril i stůl.

Ráno jsme se nejdříve vyjeli podívat na nedaleký národní park Black Canyon a poté zamířili na náš hlavní cíl – Arches Nation Park.

Podvečer jsme strávili monumentální vyhlídkou v Canyonlands Nation Park. Ubytovali jsme se v kempu ve městě Green River.

 

Národní parky v Utahu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Comments are closed.