browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Národní park Yosemite

Posted by on 18/07/2013

Čtvrtek: 18.7. Vyjeli jsme opět časně k ránu. Čekal nás Národní park Yosemite. Je známý taktéž sekvojemi a krásnými vysokými skalisky, po kterých se dolů spouští nekonečné vodopády. Je tady taktéž nejvyšší vodopád v USA – Yosemitský vodopád. Na ten jsme se pochopitelně zašli podívat po našem vjezdu za hranice parku…Co nás dost překvapilo, byl nevídaný nával turistů. Kvůli tomu tu mají dokonce vybudovanou dvouproudovou silnici jedním směrem, což není ani na většině českých silnic. Občas jsem zapomínal, že jedu národním parkem, když se řidiči předjížděli a stále někam spěchali. Vodopády v parku byly pod návalem sucha, které celou oblast letos trápí, téměř bez vody. I tak to byl skvostný pohled na krajinu.

Večer jsme se vydali směr San Francisco. Na mapě jsme měli zaznačených několik státních parků u západního pobřeží, z nichž v některých určitě najdeme nějaké kempy. To jsme se těžce spletli!

Národní park Yosemite
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

HTML tags are not allowed.