browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Massachusetts

Posted by on 02/08/2013

Pátek, 2.8.
New York se přiblížil rychleji, než jsme očekávali. Po výjezdu od Niagarských vodopádů jsme byli už jen 190 mil daleko, když v tu dobu se dálnice rozdělily a my jeli ještě dál na východ – směr Boston…

Překročili jsme stát New York, minuli jeho hlavní město (což není „ten“ New York) a vstoupili do Massachusetts. Ubytování jsme měli ve státním kempu Wompatuck, který se zároveň zařadil mezi nejhůře značené kempy. Najít vjezd dovnitř nám zabralo přes dvě hodiny a to jsme pomalu jezdili pořád dokola. Kemp měl u vjezdu velkou ceduli „alkohol zakázán“. V momentě, co jsem přišel ke správní budově pro registraci, přistoupil k okýnku, za kterým seděl asi nějaký správce, ovál mě zevnitř vycházející silný zápach směsice likérů, jako z padesát let starého nevětraného pajzlu, čímž byla nesrozumitelnost značení směrovek ke kempu ihned vysvětlena.

Zítra se jedeme přihlásit na Harvard do Bostonu.

Massachusetts
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

HTML tags are not allowed.