browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Historka s pivem

Posted by on 02/07/2013

Vzhedem k tomu, že v USA je povolení ke konzumaci piva všemožně všelijaké, jsem z toho zmaten dodnes. Dnes jsme nakupovali potraviny v řetězci Target. Je to velký supermarket, jakých je u nás dost. Neprodávají v něm žádný alkohol. Je tam výběr z desítek sladkých limonád, ale ani jedno pivo. Další velký obchoďák je Walmart. V něm se alkohol koupit dá. Mimo to v některých pobočkách můžete do nakupních vozíků k houskám a mléku přihodit střelné zbraně všeho druhu, které se prodávaji hned vedle zahrádkařských potřeb…
Pivo jsem dnes nakonec koupil ve specializovaném obchodě, hned naproti Targetu. Chlápek za pokladnou se po kontrole mé občanky rozpovídal, jak byl před pár lety slavit silvestra v Praze a strašně se tam opil. Když jsem se dnes (31.6.) zeptal správce parku, kde jsme se ubytovali, můžeme-li si zde dát pivo, málem smíchem upadl ze židle, na jakou absurditu se ho tážu. Doporučil mi jen, ať po pivu už neřídím, může to prý být nebezpečné, ale je samozrejmě povolené. Zajímavé však je, že když jsme se ubytovali v kempu v Georgii, to je už několik týdnů zpět, pochutnávali jsme si tehdá večer na dobře ugrilované večeři, když v tu ránu nám do obličeje zasvítily baterky, přiběhl k nám místní ranger, nemáme-li prý u sebe nějaké pivo nebo alkohol, a div by nás zastřelil, kdyby jsme nějaké měli! Rodinka vedle nás dostala pokutu. Jejich otec byl celkem na mol, to jsme poznali už při příjezdu a rangerovi to zatajovat nemohli.
Na Aljašsce jsou asi tolerantnější.

Historka s pivem
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Comments are closed.