browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Goodbye, Alaska

Posted by on 13/07/2013

Pátek 12.7.
Pohledem na vzdálenou horu McKinley jsme se ráno loučili s Aljaškou. Ačkoli nás čekají ještě další čtyři týdny v USA, přesto jsme se cítili jako na konci cesty. Byla to taková dovolená v dovolené. Návrat z téměř nepřetržitého denního světla do země kde je tma. Sedíme na letišti v Anchorage, na tom samém, kde jsme si před třemi týdny řekli, jak mnoho času máme na procestování Aljašky…

Ráno kolem desáté jsme vyjeli z Talkeetny. Zastavili se v obchodě nakoupit další brašnu na převezení věcí, co jsme na Aljašce nakoupili, zpět do LA (jde hlavně o kempové vybavení). Před Anchorage pak zastavili na parkovišti, abychom mohli všechny věci pořádně sbalit a uklidit auto. Navštívili jsme pak auto myčku a auto nechali důkladně umýt a vyluxovat. Před autopůjčovnou došlo k poslednímu natankování a auto jsme vrátili. Jeden ze zaměstnanců nás pak rovnou zavezl na letiště.
Ráno vyzvedáváme Avengera v LA a čekají nás tři dny v tomto městečku

Goodbye, Alaska
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

HTML tags are not allowed.