browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Atlanta a muzeum Coca-Coly

Posted by on 10/06/2013

S Atlantou si běžný turista nevybaví mnoho světově proslulých turistických atrakcí. Pokud se však podívá důkladněji, jako my, zjistí, že minimálně dvě oblasti jsou tu vyjímečné. Jednak je Atlanta sídlem autora nápoje Coca-Cola a na to jsou místní náležitě hrdí. Je tu oficiální muzeum tohoto nápoje, které fanoušky provede historí, představí variace Coca-Coly v různých státech světa a nechybí ani neomezená ochutnávka šedesátičtyř druhů sladkých limonád, které Coca-Cola distribuuje do všech kontinentů….. Bohužel poslední jmenovaná atrakce je z celé prohlídky to nejzajímavější,nejste-li tedy zrovna skalní fanoušek firmy. Také Atlanta nabízí údajně největší akvárium na světě, které sídlí přes ulici hned vedle muzea. Pokud se rozhodnete navštívit obě atrakce, doporučil bych v pořadí, jaké jsme zvolili my – tedy akvárium nakonec. Jedná se opravdu o impozantní zážitek, který korunuje půlhodinová show se cvičenými delfíny.

Večer jsme se ubytovali asi 30 mil za Atlantou v náhodně vybraném kempu, na který jsme narazili po cestě. Zároveň nás velmi příjemně překvapil cenou a službami, a vzhledem k tomu, že se jedná o řetězec s pobočkami po celých státech, nejsme tu jistě naposledy. Jako zpestření tu mezi stany volně pobíhají králíci a husy.

Atlanta a muzeum Coca-Coly
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

HTML tags are not allowed.